ACTIEF MEEDOEN MET GROENLINKS DIEMEN? GRAAG!

Op allerlei gebieden is er werk te doen bij onze vereniging passend bij ieders talenten. Ook zoeken we regelmatig mensen voor hand- en spandiensten. Heb je belangstelling of wil je meer weten? Neem dan contact op met onze afdeling: bestuur@groenlinksdiemen.nl.

Op dit moment zijn we op zoek naar een penningmeester bestuur (m/v/x, vrijwillig). 

Vier jaar lang heeft Rogier Oranje ervoor gezorgd dat onze financiën picobello in orde zijn. Eind november draagt hij deze activiteiten graag over aan iemand anders. Is dit een leuke functie voor jou? Laat het ons - uiterlijk voor 1 oktober - via bestuur@groenlinksdiemen.nl weten. Rogier zorgt er natuurlijk voor dat je de boeken netjes en met toelichting krijgt overgedragen. 

Meer weten over deze functie 👉 vacature pennningmeester bestuur.