Gisterenavond, donderdag 1 maart, is Jochem Sollard tijdens de gemeenteraadsvergadering geïnstalleerd als fractieopvolger van GroenLinks. Hij neemt het stokje over van Anne-Marie de Smalen. Jochem heeft eerder de cursus politiek actief gevolgd in Diemen, dit heeft hem zodanig enthousiast gemaakt, dat hij zich wil inzetten voor GroenLinks in Diemen. Wij wensen Jochem veel plezier en succes in onze fractie.

Anne-Marie is sinds 2017 actief betrokken geweest in de raad. Zij was in wisselende functies, raadslid en fractieopvolger, bovendien is zij altijd actief aanwezig geweest bij de verschillende activiteiten van GroenLinks in onze gemeente. Het is fijn dat zij zich wil blijven inzetten, samen met onze vereniging, voor een duurzame en sociale leefomgeving. We bedanken Anne-Marie voor haar kennis en enthousiasme en wensen haar succes met haar werkzaamheden als ambulant begeleider van kinderen die extra zorg en ondersteuning nodig hebben bij hun ontwikkeling.